Dlaczego dom za ponad 1.250.000pln, po naszej interwencji sprzedał się w 3 tygodnie?

Poniżej znajdziesz odpowiedź!

salon-6-2.jpg

NOWOCZESNA WILLA W SWARZĘDZU

Bardzo luksusowy dom o powierzchni 286m2 w Swarzędzu - Nowej Wsi. Przestronność, wyjątkowa jakość wykończenia  i zastosowanie zaawansowanych technologii to niewątpliwe atuty nieruchomości. 


Video prezentacja nieruchomości

Nieruchomość w liczbach

286m2 powierzchni całkowitej

179m2 powierzchni użytkowej

635m2 działka

6 pokoi

2 łazienki

2 stanowiskowy garaż

2 kondygnacje + piwnica

cena: 1.259.000pln


Galeria zdjęć


Rzuty nieruchomości

PARTER

PIĘTRO


Publikacja o nieruchomości

KLIKNIJ W ZDJĘCIE ABY OTWORZYĆ

KLIKNIJ W ZDJĘCIE ABY OTWORZYĆ

Opis nieruchomości

Dom jest bardzo słoneczny, jasny i ciepły. Jest w nim bardzo cicho ze względu na dobre okna oraz spokojną okolicę. Został wykonany z najwyższej jakości materiałów budowlanych. Jakość, trwałość i późniejszy komfort były głównym kryterium wyboru rozwiązań i materiałów. 

Daje to ogromną różnicę na każdym etapie budowy w stosunku do budynków budowanych przez developerów - z myślą głównie o kosztach. W miesiącach zimowych koszty gazu, wody, prądu przy czteroosobowej rodzinie z dwójką małych dzieci nie przekraczają średnio 900zł miesięcznie. Zaznaczyć należy, iż koszty skalkulowane są przy temperaturze w domu zimą na poziomie 23-23,5C.

OPIS TECHNICZNY

Materiał użyty do budowy domu to ceramika firmy Porotherm. Przy jasno określonych priorytetach inwestora, gdzie jednym z nich był komfort mieszkania, takie rozwiązanie sprawdziło się doskonale. A wszystko przez charakterystykę ceramiki szczelinowej utrzymującej przyjemny chłód w upalne dni i zatrzymującej ciepło zimą. 
Budynek został bardzo dobrze zaizolowany termicznie. Użyto styropianu fasadowego o grubości 20cm, a fundamenty zostały ocieplone najwyższej jakości styrodurem XPS. Stropy budynku zostały zrobione z pustaków keramzytowych firmy Teriva. Na uwagę zasługuje fakt, że strop nad pierwszym piętrem został również docieplony styropianem, a na nim została wylana posadzka betonowa.  

Dach nieruchomości z pełnym deskowaniem jest pokryty papą, a wierzchnią warstwę stanowi wysokiej klasy dachówka ceramiczna firmy Creaton. Izolację termiczną dachu stanowi wełna mineralna o bardzo dobrych właściwościach. 

Stając przed wyborem okien, zdecydowano się na bezkompromisowe rozwiązanie. Aby termoizolacyjność budynku pozostała na bardzo dobrym poziomie, wybór padł na trzyszybowe okna firmy Oknoplast. 

W każdym pomieszczeniu zastosowano sterowane elektrycznie rolety zewnętrzne. Montaż rolet w systemie Intermo, w którym to roleta jest na zewnątrz okna oddzielona od wnętrza budynku dodatkowym podwyższeniem ramy okna powoduje, iż zimno zupełnie nie przenika do środka i praca rolet jest bardzo cicha. Rolety mają osobną rozdzielnię elektryczną, gdzie każda roleta podłączona jest osobno. Można dowolnie konfigurować funkcję przycisków sterujących jak też używać pilota. 

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ

Dom posiada piwnicę o powierzchni 45,6m2, na parterze jest przestronny salon wraz z przylegającą do niego jadalnią oraz otwartą kuchnią, garderoba wejściowa z zabudową, łazienka z prysznicem typu walk-in, pokój oraz duży dwustanowiskowy garaż o powierzchni 45,6m2. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 179m2, a całkowita 286m2.

Na piętrze znajdują się 4 przestronne pokoje, garderoba oraz duża łazienka. Nad pierwszym piętrem jest ocieplony strop z keramzytu – teriva oraz nieużytkowe poddasze.

LOKALIZACJA

Nieruchomość zlokalizowana jest  w niedalekiej odległości od licznych szkół, przedszkoli czy ośrodków zdrowia. Codzienne zakupy można zrobić w pobliskim supermarkecie Piotr i Paweł czy też w jednym z centrów handlowych tj. Agrobex lub niedawno wyremontowanym ETC. 

Dla aktywnych fizycznie istotnym może być fakt, że zaledwie 600m od domu znajduje się centrum sportu Red Fitness z siłownią i kortami tenisowymi, a 2,3km dalej pływalnia Wodny Raj. Dodatkowo z uwagi na mnogość ścieżek rowerowych, cała okolica może być miejscem rodzinnych wypadów. Jezioro Swarzędzkie, czy trochę dalej położone Jezioro Malta z pewnością zapewni altywny wypoczynek każdemu, kto tego oczekuje.

Na szybki lunch można udać się do oddalonego o 1km McDonald’s czy kawałek dalej - KFC, 
a romantyczną kolację czy rodzinny obiad z pewnością zaserwuje jedna z kilkunastu restauracji.
 

2a_crop.jpg
Zapraszam Państwa na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości.
— Twój agent